Borsada günün ilk yarısı (2)

11.06.2021
2
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-

Borsa İstanbul Hisse Piyasası’nda günün birinci yarısında süreç gören pay senetlerinin saat 13.00 prestijiyle son fiyatı ile günlük ve evvelki …

Borsada günün ilk yarısı (2)
REKLAM ALANI

Borsa İstanbul Hisse Piyasası’nda günün birinci yarısında süreç gören pay senetlerinin saat 13.00 prestijiyle son fiyatı ile günlük ve evvelki yıl kapanışına nazaran değişim oranları şöyle:

PaylarSon FiyatGünlük Getiri (%)Yıl Başına Nazaran Getiri (%)
İş Bankası (A)248.999,6022,47
İş Bankası (B)35.020,30-2,69-13,53
İş Bankası (C)5,290,38-22,12
İş Bankası (Kur.)291.000,00-23,42
İş Fin.Kir.3,16-0,32-18,13
İş Teşebbüs9,90-1,10-47,76
İş GMYO1,950,52-23,23
İş Y. Men. Değ.15,53-1,08-6,43
İş Yat. Ort.3,035,21-9,90
İşbir Holding6.550,600,62139,28
Işık Plastik30,00-0,92
Işıklar Güç Yapı Hol.0,910,00-20,18
İttifak Holding1,72-1,15-22,87
İz Hayvancılık Tarım19,78-1,599,89
İzmir Demir Çelik2,240,90-32,32
İzmir Fırça6,10-0,819,71
Jantsa Jant Sanayi87,65-2,83111,47
Kafein Yazılım25,26-0,2418,37
Kalekim Kimyevi Unsurlar12,93-0,08
Kaplamin19,35-0,67-42,75
Kardemir (A)6,91-0,1416,13
Kardemir (B)6,90-0,4330,93
Kardemir (D)7,71-0,1333,39
Karel Elektronik31,44-0,1936,34
Karsan Otomotiv3,65-2,1412,31
Karsu Dokumacılık8,42-2,21-1,52
Kartonsan56,50-0,26-40,32
Katmerciler Ekipman3,45-0,5812,01
Kent Besin260,50-0,61-26,74
Kerevitaş Besin4,710,43-28,42
Kervan Besin16,151,8322,16
Kervansaray Yat. Holding0,702,94-44,44
Kiler GMYO1,941,04-22,71
Klimasan Klima23,88-0,9140,72
Koç Holding19,340,26-5,44
Konfrut Besin16,17-0,68-4,32
Kontrolmatik Teknoloji Güç69,25-0,07192,44
Konya Çimento823,30-0,16-27,14
Kordsa Teknik Dokuma22,740,0046,24
Koza Altın130,604,0635,06
Koza Madencilik16,581,727,04
Körfez GMYO4,921,23-15,17
Kristal Kola2,06-0,48-47,45
Kron Telekomünikasyon53,456,5845,09
Kuştur Kuşadası Turizm308,000,0095,80
Kuyumcukent Gayrimenkul2,350,002,17
Kütahya Porselen31,26-1,20-38,04
Başkan Faktoring2,941,38-13,78
Link Bilgisayar32,820,003,87
Logo Yazılım145,800,1417,05
Lokman Tabip Sıhhat10,31-1,0643,83
Lüks Kadife50,50-3,9974,74
Makina Kadro2,94-0,68-13,78
Marka Yatırım Holding5,09-0,39-20,84
Marmaris Altınyunus208,50-1,1487,67
Marshall267,400,72-12,81
Martı GMYO1,14-2,56-58,55
Martı Otel2,14-1,830,47
Matriks Bilgi Dağıtım35,24-0,68
Mavi Giysi51,706,91-0,96
Mazhar Kuvvetli Holding48,109,9752,80
Mega Polietilen7,770,001,44
Menderes Dokumacılık2,220,00-28,16
Mercan Kimya9,71-1,92
Merit Turizm180,00-6,01115,05
Merko Besin5,63-0,71-34,84
Metemtur Yatırım6,31-9,99-21,96
Metro Holding1,770,00-14,90
Metro Petrol ve Tesisleri2,39-0,83-17,30
Metro Yatırım Paydaşlığı1,920,00-17,60
Migros Ticaret34,140,06-20,23
Milpa4,100,49-10,87
Mistral GMYO4,78-1,241,49
MLP Sıhhat22,28-0,0912,13
MMC San. ve Tic. Yat.7,000,0052,17
Mondi Tire Kutsan6,93-1,42-8,82
Naturel Güç38,90-2,219,55
Naturelgaz9,030,00
Net Holding5,13-1,7249,56
Netaş Telekom.21,600,19-23,08
Niğbaş Niğde Beton12,000,08-76,92
Nuh Çimento46,361,44-3,47
Nurol GMYO11,65-4,1259,81
Odaş Elektrik2,10-0,47-46,15
Olmuksan-IP7,50-0,40-36,71
Orge Güç Elektrik6,19-1,7534,20
Orma Orman Mahsulleri32,000,25117,39
Osmanlı Menkul25,98-1,59-16,03
Ostim Endüstriyel Yat2,41-2,03-12,48
Otokar306,80-1,980,83
Oyak Çimento7,310,00-16,74
Oyak Yat. Ort.8,00-0,3715,91
Oyak Yatırım Menkul Kıymetler20,50
Oylum Sınai Yatırımlar4,202,19-10,83
Özak GMYO4,190,48-17,84
Özbal Çelik Boru7,481,0814,20
Özderici GMYO1,730,00-22,07
Özerden Plastik9,06-1,630,67
Pamukova Elektrik32,08-1,3550,47
Panora GMYO6,38-0,624,46
Papilon Savunma15,54-0,26-31,72
Park Elek.Madencilik5,14-0,39-4,28
Parsan32,184,5532,43
Pegasus82,50-0,8410,59
Peker GMYO1,030,00-54,47
Penguen Besin3,300,00-34,65
Penta Teknoloji Eserleri Dağıtım31,90-0,06
Pera GMYO1,37-0,72-21,79
Pergamon Dış Ticaret24,08-0,9931,38
Petkim6,19-0,1624,30
Petrokent Turizm2.421,00-0,61167,10
Pınar Et ve Un19,30-0,87-11,81
Pınar Su7,65-0,132,96
Pınar Süt18,64-0,48-17,34
Plastikkart14,24-1,93-1,45
Polisan Holding2,880,70-25,09
Politeknik Metal305,80-0,94-24,63
Prizma Press Matbaacılık4,611,99-15,88
QNB Finans Fin. Kir.93,95-0,05-25,02
QNB Finansbank44,80-1,15-36,32
QUA Granite Hayal Yapı ve Eserleri28,601,35
Ral Yatırım Holding3,33-0,60-25,00
Ray Sigorta10,110,00-34,56
Reysaş GMYO3,903,17-28,44
Reysaş Lojistik4,32-0,46-16,51
Rhea Teşebbüs2,15-0,46-42,20
Rodrigo Dokumacılık18,660,5436,11
Royal Halı3,450,880,29
RTA Laboratuvarları20,94-1,60-30,85
Sabancı Holding9,46-0,11-14,20
Safkar Ege Soğutmacılık8,385,01-22,98
Sanel Mühendislik3,93-1,0114,91
Sanifoam Sünger13,80-2,681,47
Sanko Pazarlama10,27-0,8710,81
Saray Matbaacılık5,28-0,38-39,79
Sarkuysan13,751,2558,09
Sasa Polyester33,92-0,12126,37
Say Yenilenebilir Güç30,943,48263,57
Sekuro Plastik23,42-4,5667,77
Selçuk Ecza Deposu9,20-0,54-31,51
Selçuk Besin3,96-1,00-20,48
Senkron Güvenlik32,98-0,3625,59
Serve Sinema Yapım15,23-1,74-4,81
Servet GMYO87,55-2,9411,67
Seyitler Kimya14,00-0,283,99
Silverline Sanayi5,502,04-36,05
Sinpaş GMYO4,24-4,291,44
Smartiks Yazılım5,69-0,35-35,78
Sodaş Sodyum Sanayii25,50-1,16-3,17
Söktaş4,79-2,24-5,89
Sönmez Filament39,580,20-43,62
Sönmez Pamuklu16,160,25-32,67
Sumaş Yapay Tahta60,851,4218,73
Şeker Fin. Kir.6,27-1,57-2,03
Şekerbank1,140,88-24,50
Şişe Cam8,160,2513,97
Şok Marketler Ticaret10,960,55-13,15
T. Halk Bankası4,890,41-12,05
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,000,00-25,95
T.S.K.B.1,410,00-19,27
T.Tuborg17,67-0,11-2,21
Taç Tarım Eserleri23,50-0,68123,17
Tat Besin8,82-0,56-23,71
TAV Havalimanları26,56-0,9024,69
Taze Kuru Besin181,80-6,53-15,95
Tek-Art Turizm1,880,00-6,93
Tekfen Holding15,41-0,32-6,03
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,240,14-16,40
Temapol Polimer Plastik16,513,1943,57
TGS Dış Ticaret12,53-2,57-1,42
Tofaş Oto. Fab.31,602,862,23
Torunlar GMYO3,39-1,17-13,08
Trabzon Liman33,44-1,244,11
Trabzonspor Sportif2,620,387,38
Trend GMYO7,01-0,43-44,23
TSKB GMYO4,02-1,71-30,09
Tuğçelik11,72-2,4145,05
Tukaş7,000,43-27,76
Turcas Petrol3,86-1,53-20,41
Tureks Turizm Nakliyat A.Ş.9,26-0,75
Turkcell16,470,734,95
Tümosan Motor ve Traktör17,15-1,6621,89
Tüpraş103,100,49-4,54
Türk Hava Yolları14,48-0,5512,16
Türk İlaç Serum36,72-2,13
Türk Prysmian Kablo12,160,580,81
Türk Telekom7,22-0,14-13,17
Türk Traktör183,50-0,387,71
Türker Proje Gayrimenkul146,40-1,0129,67
Türkiye Sigorta5,300,76-14,21
Ufuk Yatırım14,00-3,514,48
Ulaşlar Turizm Yat.4,20-2,33-0,94
Ulusoy Elektrik57,10-1,5511,20
Ulusoy Un Sanayi5,21-1,142,39
Umpaş Holding1,33-0,75-49,04
Uşak Seramik2,08-1,42-11,11
Utopya Turizm24,00-2,04-38,14
Uzertaş Boya40,001,52-29,33
Ülker Bisküvi21,94-0,27-1,69
Ünlü Yatırım Holding6,41-3,32
Vakıf Fin. Kir.9,85-2,48131,22
Vakıf GMYO1,54-3,14-35,80
Vakıf Yat. Ort.5,58-1,24-24,18
Vakıflar Bankası3,680,82-21,87
Vakko Dokuma13,37-3,26113,36
Vanet Besin5,38-0,55-30,40
Verusa Holding52,45-0,5716,30
Verusaturk Teşebbüs25,02-1,1891,28
Vestel31,28-0,8948,53
Vestel Beyaz Eşya49,00-0,1623,27
Viking Kağıt5,740,70-36,22
Yapı Kredi Koray GMYO6,35-0,7842,70
Yapı ve Kredi Bank.2,270,00-24,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.36,88-3,661,90
Yataş14,25-2,06-1,38
Yayla En. Ür. Tıp. ve İnş4,527,882,73
Yeni Gimat GMYO13,57-0,2217,06
Yeşil GMYO1,15-1,71-16,67
Yeşil Yapı1,35-0,74-26,63
Yeşil Yatırım Holding3,51-10,00-17,92
Yibitaş İnşaat Materyal14.151,200,01-9,29
Yonga Mobilya23,80-0,42-20,10
Yükselen Çelik5,25-1,500,35
Yünsa14,582,394,96
Ziraat Gayrimenkul1,620,00
Şiddetli Güç2,00-0,50-27,80

(Not: Tablodaki bilgiler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Murat Aslan

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en yüksek barajının su tutacağı tarih belli oldu başlıklı makalemizde Baraj, Barajı ve Gövde hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.