Borsada günlük işlemler (2)

17.09.2021
1
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-

Borsa İstanbul pay senetleri piyasasında süreç gören pay senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına nazaran değişim oranları …

Borsada günlük işlemler (2)
REKLAM ALANI

Borsa İstanbul pay senetleri piyasasında süreç gören pay senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına nazaran değişim oranları şöyle:

PaylarKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Nazaran Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,0027,98
İş Bankası (B)30.349,90-0,16-25,06
İş Bankası (C)5,34-0,56-21,39
İş Bankası (Kur.)360.000,00-10,00-5,26
İş Fin.Kir.2,960,34-23,32
İş Teşebbüs8,11-0,98-57,20
İş GMYO1,81-1,09-28,74
İş Y. Men. Değ.13,79-1,15-16,91
İş Yat. Ort.2,690,00-20,01
İşbir Holding71,10-10,0032,46
Işık Plastik8,01-10,00
Işıklar Güç Yapı Hol.0,900,00-21,05
İttifak Holding1,40-1,41-37,22
İz Hayvancılık Tarım18,734,584,06
İzmir Demir Çelik2,44-1,61-26,27
İzmir Fırça6,57-1,2018,17
Jantsa Jant Sanayi65,50-1,8058,03
Kafein Yazılım22,72-1,906,47
Kalekim Kimyevi Hususlar12,400,98
Kaplamin23,88-2,69-29,35
Kardemir (A)6,30-1,565,88
Kardemir (B)6,29-1,1019,35
Kardemir (D)6,87-1,4318,86
Karel Elektronik8,941,5932,95
Karsan Otomotiv3,59-0,8310,46
Karsu Dokuma8,60-2,160,58
Kartal Yenilenebilir Güç15,15-8,18
Kartonsan48,76-0,97-48,50
Katmerciler Ekipman1,38-2,82-20,34
Kent Besin195,000,15-45,16
Kerevitaş Besin4,34-0,69-34,04
Kervan Besin15,930,0021,59
Kervansaray Yat. Holding0,49-3,92-61,11
Kiler GMYO1,84-1,60-26,69
Kızılbük GYO26,003,59
Klimasan Klima10,10-1,5619,70
Koç Holding22,720,4411,09
Konfrut Besin4,043,86-4,38
Kontrolmatik Teknoloji Güç63,85-2,07170,55
Konya Çimento876,000,05-22,48
Koray GMYO7,303,9964,04
Kordsa Teknik Dokuma25,520,1664,12
Koza Altın94,85-3,95-1,91
Koza Madencilik14,90-4,49-3,81
Körfez GMYO5,48-0,72-5,52
Kristal Kola1,32-2,94-56,79
Kron Telekomünikasyon35,10-0,06-4,72
Kuştur Kuşadası Turizm180,00-2,1214,43
Kuyas Yatırım2,82-2,0822,61
Kütahya Porselen58,100,0915,16
Kütahya Şeker Fabrikası72,102,85
Başkan Faktoring3,182,91-6,74
Link Bilgisayar29,10-1,76-7,90
Logo Yazılım40,66-2,7330,57
Lokman Tabip Sıhhat10,801,7950,67
Lüks Kadife45,36-1,2257,43
Makina Kadro3,01-0,99-11,73
Manas Güç İdaresi17,42-2,13
Marka Yatırım Holding4,800,00-25,35
Marmaris Altınyunus167,80-1,0651,04
Marshall240,00-3,03-21,75
Martı GMYO1,11-0,89-56,53
Martı Otel1,80-1,64-15,49
Matriks Bilgi Dağıtım37,543,13
Mavi Giysi64,002,5624,01
Mazhar Şiddetli Holding33,84-0,417,50
Meditera Tıbbi Gereç40,603,89
Mega Polietilen5,54-2,12-27,68
Menderes Dokuma2,27-2,99-26,54
Mercan Kimya11,352,16
Merit Turizm16,394,2058,21
Merko Besin5,417,55-37,38
Metemtur Yatırım3,45-1,99-57,33
Metro Holding1,40-2,10-32,69
Metro Petrol ve Tesisleri2,693,46-6,92
Metro Yatırım Paydaşlığı1,89-0,53-18,88
Migros Ticaret32,64-1,57-23,74
Milpa4,082,77-11,30
Mistral GMYO4,75-1,860,85
MLP Sıhhat27,181,5736,79
MMC San. ve Tic. Yat.5,80-3,1726,09
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,02-1,13-40,76
Mondi Tire Kutsan8,14-0,737,11
Nasmed Egepol6,32-2,62
Naturel Güç38,122,757,36
Naturelgaz7,800,00
Net Holding4,350,6926,82
Netaş Telekom.16,910,06-39,78
Niğbaş Niğde Beton11,72-6,24-77,46
Nuh Çimento33,20-2,35-30,87
Nurol GMYO16,22-9,99122,50
Odaş Elektrik1,39-3,47-52,45
Orçay Ortaköy Çay Sanayi18,45-5,38
Orge Güç Elektrik6,200,8134,42
Orma Orman Mahsulleri28,00-1,7590,22
Osmanlı Menkul26,16-1,58-15,18
Ostim Endüstriyel Yat2,27-1,73-17,57
Otokar313,20-1,172,93
Oyak Çimento6,50-1,22-25,97
Oyak Yat. Ort.6,74-2,03-2,35
Oyak Yatırım Menkul24,661,90
Oylum Sınai Yatırımlar6,849,0945,22
Özak GMYO4,70-2,08-7,84
Özbal Çelik Boru14,66-3,55123,82
Özderici GMYO1,54-1,91-30,63
Özerden Plastik7,39-0,94-17,89
Pamel Elektrik47,26-1,99121,67
Panora GMYO6,67-1,0413,19
Papilon Savunma13,71-1,58-39,70
Park Elek.Madencilik4,49-3,02-16,39
Parsan27,22-0,6612,02
Pegasus68,002,03-8,85
Peker GMYO0,97-3,00-58,53
Penguen Besin3,04-1,30-39,80
Penta Teknoloji Eserleri Dağıtım138,000,00
Pera GMYO1,43-1,38-18,37
Pergamon Dış Ticaret22,52-1,4922,87
Petkim6,170,4923,90
Petrokent Turizm1.935,50-0,71113,54
Pınar Et ve Un16,86-0,24-22,96
Pınar Su8,140,129,56
Pınar Süt16,84-0,47-25,32
Plastikkart19,480,9834,81
Polisan Holding2,73-1,80-28,99
Politeknik Metal350,000,57-13,73
Prizma Press Matbaacılık4,08-1,92-25,55
QNB Finans Fin. Kir.66,70-1,77-46,77
QNB Finansbank38,46-0,10-45,33
QUA Granite Hayal Yapı12,06-1,15
Ral Yatırım Holding4,092,51-7,88
Ray Sigorta9,631,16-37,67
Reysaş GMYO3,00-1,64-7,46
Reysaş Lojistik4,972,69-3,94
Rhea Teşebbüs1,96-1,51-47,31
Rodrigo Dokumacılık14,55-0,956,13
Royal Halı3,24-1,52-5,81
RTA Laboratuvarları23,40-4,49-22,72
Sabancı Holding9,65-0,92-12,48
Safkar Ege Soğutmacılık7,75-1,90-28,77
Sanel Mühendislik5,05-0,2047,66
Sanifoam Sünger24,302,3678,68
Sanko Pazarlama9,83-0,106,07
Saray Matbaacılık4,16-0,72-52,57
Sarkuysan12,45-2,2043,15
Sasa Polyester27,182,0381,39
Say Yenilenebilir Güç22,96-1,20169,80
Sekuro Plastik21,22-0,9352,01
Selçuk Ecza Deposu8,74-2,02-34,93
Selçuk Besin5,60-2,2712,45
Selva Besin Sanayi8,21-0,73
Senkron Güvenlik24,50-3,16-6,70
Serve Sinema Yapım13,100,00-18,13
Servet GMYO71,80-2,05-8,42
Seyitler Kimya21,601,0360,43
Silverline Sanayi5,38-2,36-37,44
Sinpaş GMYO4,230,711,20
Smartiks Yazılım5,50-1,43-37,92
Sodaş Sodyum Sanayii23,000,52-12,67
Söktaş2,77-3,48-14,79
Sönmez Filament37,680,48-46,32
Sönmez Pamuklu13,55-0,07-43,54
Sumaş Yapay Tahta90,001,1276,43
Şeker Fin. Kir.5,07-2,31-20,78
Şekerbank1,020,00-32,45
Şişe Cam8,33-0,6016,35
Şok Marketler Ticaret12,38-0,16-0,80
T. Halk Bankası4,62-0,86-16,91
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,145,03-28,72
T.S.K.B.1,270,00-27,28
T.Tuborg16,85-0,82-4,97
Taç Tarım Eserleri27,30-5,86159,26
Tat Besin8,74-3,21-24,40
TAV Havalimanları22,721,526,67
Taze Kuru Besin202,000,30-6,61
Tek-Art Turizm1,33-2,21-34,16
Tekfen Holding14,21-0,63-13,35
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,47-2,56-25,29
Temapol Polimer Plastik15,05-2,2130,87
TGS Dış Ticaret14,90-5,6417,23
Tofaş Oto. Fab.47,12-2,0452,44
Torunlar GMYO3,68-2,13-5,64
Trabzon Liman27,16-0,51-15,44
Trabzonspor Sportif3,13-2,8028,28
Trend GMYO6,693,08-46,78
TSKB GMYO3,23-1,22-33,08
Tuğçelik12,95-0,1560,27
Tukaş6,761,05-30,24
Turcas Petrol3,47-1,70-28,45
Tureks Turizm Nakliyat11,071,00
Turkcell15,540,001,59
Tümosan Motor ve Traktör16,62-0,1818,12
Tüpraş108,10-1,010,09
Türk Hava Yolları12,471,71-3,41
Türk İlaç Serum13,95-0,85
Türk Prysmian Kablo14,82-0,9422,86
Türk Telekom7,13-1,11-11,89
Türk Traktör156,90-2,12-7,91
Türker Proje Gayrimenkul145,300,5528,70
Türkiye Sigorta5,02-1,38-18,75
Ufuk Yatırım20,000,0049,25
Ulaşlar Turizm Yat.4,010,25-5,42
Ulusoy Elektrik51,150,20-0,39
Ulusoy Un Sanayi5,33-0,744,75
Umpaş Holding1,221,67-53,26
Uşak Seramik1,77-2,21-24,36
Utopya Turizm21,00-2,33-45,88
Uzertaş Boya29,50-4,53-47,88
Ülker Bisküvi19,500,26-12,63
Ünlü Yatırım Holding5,486,00
Vakıf Fin. Kir.8,09-1,34137,38
Vakıf GMYO1,480,68-38,30
Vakıf Yat. Ort.6,23-0,95-15,35
Vakıflar Bankası3,45-0,29-26,75
Vakko Dokuma10,15-0,9861,97
Vanet Besin6,27-4,71-18,89
VBT Yazılım22,100,27
Verusa Holding49,92-2,6010,74
Verusaturk Teşebbüs21,68-1,4566,15
Vestel28,44-0,2845,64
Vestel Beyaz Eşya49,08-2,6231,31
Viking Kağıt6,51-2,84-27,67
Yapı ve Kredi Bank.2,470,00-17,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.31,56-1,38-12,80
Yataş13,79-0,79-4,57
Yayla En. Ür. Tıp. ve İnş3,43-2,83-22,05
Yeni Gimat GMYO15,23-4,0331,38
Yeo Teknoloji51,809,93
Yeşil GMYO0,99-1,98-28,26
Yeşil Yapı1,18-1,67-35,87
Yeşil Yatırım Holding2,22-0,89-48,09
Yibitaş İnşaat Gereç11.100,00-0,25-28,85
Yonga Mobilya20,40-0,58-31,52
Yükselen Çelik5,05-1,37-3,48
Yünsa13,774,08-0,87
Ziraat GMYO1,590,00
Şiddetli Güç1,59-1,24-37,13

(Not: Tablodaki datalar, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en yüksek barajının su tutacağı tarih belli oldu başlıklı makalemizde Baraj, Barajı ve Gövde hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.