Borsada günlük işlemler (1)

15.09.2021
6
Okuma Süresi: 6 dakika
A+
A-

Borsa İstanbul pay senetleri piyasasında süreç gören pay senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına nazaran değişim oranları …

Borsada günlük işlemler (1)
REKLAM ALANI

Borsa İstanbul pay senetleri piyasasında süreç gören pay senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına nazaran değişim oranları şöyle:

PaylarKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Nazaran Getiri (%)
A.V.O.D Besin ve Tarım5,22-1,88-32,56
Acıpayam Selüloz16,26-0,25-4,51
Adel Kalemcilik26,380,23-22,94
Adese Gayrimenkul1,26-0,79-55,00
Afyon Çimento3,60-0,55-29,55
AGESA Hayat Emeklilik17,900,111,79
Ak Güç1,82-1,09-17,65
Akbank5,650,00-16,39
Akçansa14,40-1,23-10,57
Akdeniz Yatırım Hold.2,290,44-4,71
Akfen GMYO4,276,4863,55
Akın Dokumacılık34,08-3,737,30
Akiş GMYO1,810,00-35,18
Akmerkez GMYO39,02-0,20-36,88
Aksa19,110,3138,33
Aksa Güç14,891,02100,13
Aksigorta7,03-0,28-15,39
Aksu Güç11,202,2848,40
Alarko Carrıer319,70-2,23-12,05
Alarko GMYO21,282,21-15,99
Alarko Holding9,182,117,73
Albaraka Türk1,520,00-21,65
Alcatel Lucent Teletaş25,720,55-13,28
Alkim Kağıt14,650,0013,18
Alkim Kimya15,22-0,398,04
Altınyağ Madencilik ve Güç1,86-2,11-15,07
Altınyunus Çeşme54,550,009,19
Anadolu Efes21,740,461,77
Anadolu Kümesi Holding22,94-0,09-12,19
Anadolu Hayat Emek.9,35-0,9516,36
Anadolu Isuzu15,95-0,75-11,39
Anadolu Sigorta6,25-0,79-13,44
Anel Elektrik2,72-1,81-14,20
Arçelik32,02-0,8112,51
ARD Bilişim Teknolojileri52,00-1,338,15
Arena Bilgisayar10,27-0,87-5,80
Armada Bilgisayar55,90-1,5013,90
Arsan Dokuma4,53-3,0012,26
Arzum Mesken Aletleri20,58-2,19-14,83
Aselsan14,96-0,99-18,03
Cet GMYO4,17-0,95-24,32
Atakule GMYO3,250,0038,82
Atlantis Yatırım Holding4,553,41-18,17
Atlas Yat. Ort.1,480,00-15,43
ATP Bilgisayar35,206,80
Avrasya GMYO3,14-0,3219,88
Avrasya Petrol ve Cins.2,84-2,41-11,25
Avrupa Yatırım Holding5,965,86-0,67
Aydem Güç6,91-0,29
Ayen Güç4,930,61-8,87
Ayes Çelik Hasır ve Çit20,002,5677,31
Aygaz15,15-0,206,79
Bagfaş18,78-1,42-6,10
Bak Ambalaj20,620,294,27
Balatacılar Balatacılık8,77-1,796,43
Bantaş Ambalaj3,71-4,8718,66
Banvit67,00-0,8128,85
Başşehir Doğalgaz GMYO24,003,90
Baştaş Başşehir Çimento9,760,21-43,81
Batı Çimento12,18-1,77158,60
Batısöke Çimento2,971,7121,72
Bayrak Taban Sanayi8,65-1,26-18,47
Bera Holding9,81-1,41-51,63
Berkosan Yalıtım9,63-2,337,96
Beşiktaş Futbol Yat.6,41-0,6258,66
Beyaz Filo8,82-0,56-12,49
Bilici Yatırım18,22-0,71229,28
Bim Mağazalar67,45-1,10-5,39
Biotrend Etraf ve Güç31,9010,00
Birko Mensucat1,08-3,57-2,70
Birleşim Mühendislik10,26-2,01
Birlik Mensucat2,315,00-33,24
Bizim Mağazaları12,450,00-18,95
BMS Çelik Hasır8,911,25
Boğaziçi Beton Sanayi4,67-1,06
Borusan Mannesmann24,22-0,57-12,88
Borusan Yat. Paz.421,10-2,30-7,30
Bosch Fren Sistemleri860,30-1,47-30,04
Bossa29,40-1,6764,71
Brisa21,50-1,0111,04
Burçelik22,84-2,318,66
Burçelik Vana23,180,52-53,32
Bursa Çimento3,43-1,15-31,09
Carrefoursa46,709,99-34,96
Casa Emtia Petrol133,10-1,8425,57
Ceo Event Medya8,330,9729,55
Coca Cola İçecek87,35-0,3437,54
Cosmos Yat. Holding10,91-0,7335,36
Credıtwest Faktorıng4,380,23-25,38
Çan2 Termik13,102,02
Çelebi160,60-2,01-12,01
Çelik Halat6,41-5,32-29,54
Çemaş Döküm1,21-1,63-28,93
Çemtaş13,27-1,41-15,54
Çimbeton216,30-0,60-27,05
Çimentaş27,00-1,10-25,33
Çimsa27,14-1,0252,47
Çuhadaroğlu Metal7,94-3,174,37
Dagi Giysi3,562,014,51
Dagi Yatırım Holding12,80-1,99-0,78
Dardanel2,83-1,74-46,85
Datagate Bilgisayar12,89-0,69-19,99
Demısaş Döküm6,98-2,657,79
İstikrar Holding1,690,60-44,36
Deniz GMYO2,170,0017,80
Derimod9,800,620,62
Derlüks Yatırım Holding4,95-1,20-43,88
Desa Deri9,45-1,56-2,98
Despec Bilgisayar11,335,79-13,25
Deva Holding23,26-0,17-3,32
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,74-2,178,96
Diriteks Diriliş Dokumacılık6,494,0173,99
Ditaş Doğan17,62-4,9635,48
DO-CO670,302,576,40
Doğan Burda23,00-4,172,50
Doğan Holding2,59-1,52-13,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,19-0,90-5,97
Doğusan6,12-6,8539,73
Doğuş GMYO9,15-1,1912,00
Doğuş Otomotiv33,825,8930,46
Döktaş Dökümcülük30,74-0,190,39
Duran Doğan Basım15,410,0046,90
Dyo Boya10,60-1,85-5,75
Eczacıbaşı İlaç6,17-2,37-14,33
Eczacıbaşı Yatırım41,00-1,8252,31
E-Data Teknoloji12,455,24
Edip Gayrimenkul3,634,319,34
Ege Sanayi1.183,30-1,24-28,93
Ege Gübre163,80-1,0314,18
Ege Profil28,80-0,69-24,69
Ege Seramik13,40-0,9638,68
Egeplast24,280,08-27,09
Ekiz Kimya6,37-1,24-10,66
Emek Elektrik2,65-0,75-7,19
Eminiş Ambalaj20,00-0,10-45,71
Emlak Konut GMYO1,850,54-12,51
Enerjisa Güç11,02-0,09-4,43
Enka İnşaat10,470,1948,68
Erbosan122,30-2,55201,57
Ereğli Demir Çelik17,77-1,6135,27
Ersu Besin3,54-4,32-28,34
Escar Turizm Nakliyat20,86-0,29
Escort Teknoloji5,74-2,21-12,63
Esenboğa Elektrik32,52-2,8770,92
Etiler Besin5,60-0,1840,70
Euro Kapital Yat. Ort.6,680,1574,89
Euro Trend Yat. Ort.3,47-1,14-1,93
Euro Yat. Ort.3,39-1,17-23,67
Euro Yatırım Holding2,55-8,27-10,21
Fade Besin8,30-1,4359,56
Fenerbahçe Futbol33,30-0,5412,65
Flap Kongre Toplantı Sürat.2,56-1,16-13,16
F-M İzmit Piston112,80-0,97-7,99
Fonet Bilgi Teknolojileri12,32-1,20-5,45
Ford Otosan168,80-0,7138,20
Formet Metal ve Cam1,27-3,05-48,23
Frigo Pak Besin17,92-1,32-14,59
Galata Wind Güç3,690,27
Galatasaray Sportif3,580,00-11,60
Garanti Bankası9,561,81-5,82
Garanti Faktoring8,71-2,46-21,74
Garanti Yat. Ort.2,190,00-31,90
Gedik Y. Men. Değ.7,25-1,2322,34
Gediz Ambalaj17,60-0,2331,34
Gen İlaç14,57-0,48
Gentaş3,12-1,89-30,87
Gersan Elektrik5,841,39-4,89
Teşebbüs Elektrik Sanayi23,840,25
Küresel Men. Değ.6,092,011,33
Küresel Yat. Holding2,23-0,89-36,53
Good-Year7,640,13-4,12
Göltaş Çimento39,020,52-4,93
Beğenilen Teşebbüs5,87-2,17-26,44
GSD Denizcilik3,18-1,8530,59
GSD Holding2,341,74-6,77
Gübre Fabrik.50,55-0,69-41,26
Güler Yat. Holding2,40-1,23-30,69
Halk GMYO2,40-0,41-21,26
Hatay Dokuma16,91-1,6924,01
Maksat Teşebbüs2,82-1,7411,69
Hektaş8,52-0,8159,48
HUB Teşebbüs10,652,11-41,48
Hürriyet Gzt.2,221,835,71
ICBC Turkey Bank5,54-0,54-14,77
İdealist Danışmanlık49,001,66264,04
İdealist GMYO2,68-0,7412,94
İhlas Konut Aletleri1,020,00-45,25
İhlas Gayrimenkul0,940,00-24,80
İhlas Gazetecilik1,27-5,93-48,45
İhlas Holding0,591,72-47,45
İhlas Yayın Holding0,80-2,44-29,82
İndeks Bilgisayar6,25-0,6434,52
Info Yatırım4,000,00-14,36
İntema36,40-0,87-8,77
Inveo Yatırım Holding100,10-2,25126,37
İpek Doğal Güç12,40-1,12-5,20
İskenderun Demir Çelik12,42-1,1137,45

(Not: Tablodaki datalar, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en yüksek barajının su tutacağı tarih belli oldu başlıklı makalemizde Baraj, Barajı ve Gövde hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.